Tundliku naha eksperdi blogi

Mitsellaarvesi – sinu näopuhastamise kaaslane

Küsimustele vastab dermatoloog Karine Siiak

Meigil on terve naha saavutamisel tähtis roll. Aga kuidas õiget puhastustoodet valida? Selle teadasaamiseks vaatame lähemalt mitsellaarvett. Vastuseid annab dermatoloog Karine Siiak.

1. „Mis on mitsellaarvesi?“

Mitsellaarvesi on veest ja õlist koosnev toode, mida kasutatakse meigi eemaldamiseks ja naha puhastamiseks. Selles sisalduv vesi aitab nahale anda värskust ja jume, samal ajal kui õli on väga efektiivne meigi ja ebapuhtuste eemaldamisel. 

Mitsellaarvesi on hea liitlane meigi eemaldamisel, sest see sisaldab pindaktiivseid aineid. Need haaravad meigi endasse ning eemaldavad tõhusalt mustuse näolt ja silmadelt.

2. „Kes võib mitsellaarvett kasutada?“

Mitsellaarvesi sobib kõigile nahatüüpidele. Kõige sobilikum on see rasusele nahale, sest see ei kuivata ega soodusta rasueritust. Samal ajal hindab tundlik nahk mitsellaarvee seebivaba koostist, mis puhastab ilma nahka ärritamata. 

Õrna ja tundliku naha omanikud võiksid valida spetsiaalselt tundlikule ja kuivale nahale loodud Mixa mitsellaarvee. Mixa pakub mitsellaarveetooteid kõigile nahatüüpidele, sealhulgas rasusele ja kombineeritud nahale. 

3. „Kuidas mitsellaarvett peale kanda?“

Mitsellaarvett võib kasutada õhtuti meigi eemaldamiseks (või meigieemalduse osana), aga sellega võib ka hommikuti jumele sära anda. Pealekandmiseks niisuta vatipadi mitsellaarveega ja kanna toode õrnalt näole.

4. „Mis on mitsellaarvee eelis?“ 

Piisab ainult sellest: toodet pole vaja pärast pealekandmist maha loputada või pärast toonikut kasutada. See on suurepärane tundliku naha jaoks, mis ei talu kuigi hästi vett. Lõpetuseks aitab see aega kokku hoida inimestel, kel on alati kiire! 

Avasta rohkem artikleid