Tundliku naha eksperdi blogi

Mis on DD-kreem?

Küsimustele vastab dermatoloog Karine Siiak

Lisaks BB- ja CC-kreemile on Mixal ka DD-kreem.“ (dermo-defence).

Õpi kõike selle uuendusliku kaitsva hoolduse kohta. Vastuseid jagab dermatoloog Karine Siiak.

Mis on DD-kreem?

DD tähendab „päevane kaitse“ (daily defense) või „dermakaitse“ (dermo-defence). Praktikas aitab DD-kreem kaitsta nahka välismõjude eest, nagu saaste ja UV-kiirgus. Selle koostis sisaldab SPF 15 UVA/UVB-vastaseid filtreid. Koos tsinkglükonaadi, E-vitamiini ja C-vitamiini derivaatidega vähendab see saasteosakeste nahale kinnitumist ja aitab seega kaitsta nahka ebatäiuseid tekitavate saasteosakeste eest.

DD-kreem ühtlustab jumet

DD-kreemil on tooniv põhi, mis ühtlustab jumet. Neis on ühendatud jumestuskreem ja päikesekaitsekreem. Seega pole vaja kauni naha esile tõstmiseks meiki kasutada. Universaalselt tooniv DD-kreem on piisav, et nahk kogu päevaks kauniks muuta. Pärast pealekandmist on poorid nähtavalt peidetud ning nahk näib värske ja puhanud. Kauni ja kaitstuna suudad sa päevale vastu astuda. 

Kuidas DD-kreemi peale kanda?

DD-kreemi pealekandmine ei erine BB- või CC-kreemi pealekandmisest. Pärast korralikku naha puhastamist mitsellaarvee ja toonikuga, võta väike kogus DD-kreemi ja kanna siluvate liigutustega näole. Alusta otsaesisest ja põskedest ning lõpeta lõuaga. Väldi õrna silmaümbruse nahka. Korda protsessi vajadusel julgesti kogu päeva jooksul.

Avasta rohkem artikleid