Tundliku naha eksperdi blogi

Kõik ebatäiuslikku nahka puhastava tooniku kohta

Küsimustele vastab dermatoloog Karine Siiak

Kui kannatad väikeste nahaprobleemide all, nagu vistrikud, aitab Mixa ebatäiuste vastane puhastav toonik neid sissetungijaid vähendada. Dermatoloog Karine Siiak annab ülevaate.

Mis hõlmab Mixa puhastavat toonikut?

Spetsiaalselt ebatäiustega naha jaoks loodud toonikul on eriline Koostis: see suudab probleemse nahaga kohanduda. Tundlik nahk reageerib kergesti välistele ärritajatele. Tooniku koostis sisaldab puhastavat ainet, mis aitab  hooldada vistrikke ja vähendab neid. Viimaks aitab toonik nahka sügavuti puhastada ja poore ahendada.

Miks kasutada Mixa puhastavat toonikut?

Ebatäiustega nahk on sageli kombineeritud, rasune või tundlik, mõnikord kõik kolm korraga. Kui nahal pole piisavalt vett (mõni nahaosa on liiga kuiv), võib see eritada rohkem rasu ja tekib rohkem vistrikke. Igapäevane tooniku kasutamine aitab ravida vistrikke, samal ajal õrna naha eest hoolitsedes. Veel enam, sellist tüüpi toonik maksimeerib järgnevate hooldustoodete toimet (ja tõhusust).

Mixa puhastav toonik: kuidas peale kanda?

Pärast naha puhastamist spetsiaalse tootega, nagu Mixa seebivaba puhastusgeel, pane Mixa toonikut hommikuti ja õhtuti vatipadjale ja kanna õrnalt näole. Ole ettevaatlik silmadega – väga tundliku alaga –, mis ei tohiks koostisega liialt kokku puutuda. Pärast puhastamist ära unusta nahka niisutada sobiva tootega, nagu Mixa ebatäiuste vastane DD-kreem.

Avasta rohkem artikleid