Kerge rahustav niisutuskreem ülitundlikule nahale

Näole ja silmadele.

Kerge rahustav niisutuskreem ülitundlikule nahale

Näole ja silmadele.

Niisutab, rahustab ja aitab vähendada naha tundlikkust.

Kergesti ärrituv nahk on nii tundlik, et võib reageerida mõnele nahahooldusele negatiivselt. See võib väljenduda tulitavas, kõrvetavas või üldises ebamugavustundes. Kõige õrnem ala on silmaümbrus.

Avasta rahustav ja niisutav näokreem Mixa Pro-Tolerance. See on mõeldud spetsiaalselt naha niisutamiseks ja rahustamiseks ning naha tundlikkuse vähendamiseks.

Niisutav ja rahustav koostis on rikastatud oomega-PP kompleksiga, mis leevendab naha ärritust ja sügelust ning pingul tunnet.

Tulemus

Ülitundlik nahk on rahustatud ja selle mugavustunne on taastatud. Päev päeva järel aitab vähendada naha tundlikkust. Nahk on vastupidavam välistele kahjulikele mõjudele.

Kasutamine

Hermeetiline pakend kaitseb väga õrnatoimelist koostist kogu kasutamise ajal. Optimaalne taluvus kõikidel nahatüüpidel, ka kõige tundlikumal.

  • Allergiaohu vältimiseks sisaldab kreem minimaalselt koostisosi.
  • Sertifitseeritud Euroopa Allergia Uurimiskeskuse sihtasutuse (ECARF) poolt.
  • Hüpoallergeenne.
  • MITTE-KOMEDOGEENNE.
  • Parabeeni-ja värvainetevaba.
  • VÄLJA TÖÖTATUD MEDITSIINILISE JÄRELEVALVE ALL.

Tagasiside

5 1 kasutajalt

Mari

5

Väga hea kreem. Kahjuks igas poes veel ei müüda, muidu ostaks ühe veel tagavaraks. Kiidusõnad kreemile: imendub hästi, ei jäta nahka kleepima, puudub igasugune lõhn, sobib kasutamiseks ka silmade ümbruses. Igatahes minu talviti ketendavale näonahale on see kreem üks parimaid siiani, mida kasutanud olen. Super toode!

Hinda seda toodet
Kas nõustud, et Mixa toode on tõhus sinu tundliku naha jaoks?