Prantsuse apteekidest sinu kohalikku poodi!

91%

Mixat testinud eestlastest veendusid toodete tõhususes.

Dermatoloogi vastused tundliku naha teemadel

Dr Karine Siiak

Viimased tooted

Tarbijate tagasiside

351 kasutajat on juba jätnud oma arvustuse

Margit

Kasutab: Rikkalikult toitev kreem, rikastatud õlidega

Supper kreem!!Kasutan seda hommikul ja õhtul.

Mari

Kasutab: Kerge rahustav niisutuskreem ülitundlikule nahale

Väga hea kreem. Kahjuks igas poes veel ei müüda, muidu ostaks ühe veel tagavaraks. Kiidusõnad kreemile: imendub hästi, ei jäta nahka kleepima, puudub igasugune lõhn, sobib kasutamiseks ka silmade ümbruses. Igatahes minu talviti ketendavale näonahale on see kreem üks parimaid siiani, mida kasutanud olen. Super toode!

Helen

Kasutab: Intensiivne rahustav niisutuskreem kuivale ja ülitundlikule nahale

Olen Mixa tooteid kasutanud ja kasutan praegugi, väga head, julgen soovitada!

Eliise

Kasutab: Hyalurogel intensiivselt niisutav geeljas kreem

Super leid ma ütleksin. Otsin kaselle kreemi vaid kiidusõnade peale - ja tunnistan ei ole pettunud. Lõhn -konsistents -imendumine - kõik Super! 5+

Mai

Kasutab: Cold creamiga rikastatud mitmetoimeline kehapiim

Tõeliselt hea! Oma kuiva nahaga olen kimpus olnud koguaeg. Ükski kreem ei kutsu kasutama, jäävad nahal kleepuma ja ei toimi nii nagu vaja. See ihupiim teeb kõike, mida lubab. Ei kleepu, ei lõhna ja niisutus kestab minul isegi mitu päeva. Ootan pikisilmi, millal tunnen vajadust kreemitada, sest see ihupiim on nii mõnusalt efektiivne ja toimib koheselt. Kümnest punktist kümme!

merle

Kasutab: Mixa Anti Imperfection kaks-ühes niisutuskreem

Juba järgmisel päeval märkasin erinevust nahal. Mul oli punetav, rasune ja poorne. Nüüd vaatab peeglist helge, heledam, poore pole silmatorkavalt näha, ilma läiketa jne. - nägu! :) Soovitan proovida, kel probleemne nahk

M

Kasutab: 24h* niisutav kreem kuiva naha vastu

Ma ei tea, kas kreem ei sobi mulle või asi minu nahas aga mul paneb see kreem viimasel ajal näonaha punetama ja tulitama. Varem pole selle kreemiga mingit probleemi olnud.

M

Kasutab: Hyalurogel intensiivselt niisutav geeljas kreem

Ostsin selle kreemi ning tükk aega ei kasutanud, sest esimesel korral valmistas see pettumuse (masseerides koorus nahalt maha). Nüüd proovisin uuesti. Kreemi kulub imevähe ja tulemus hoopis teine, kuigi jätab näonahale kileja kihi (arvatavasti tuleks veelgi vähem panna). Lõhn minu jaoks liiga intensiivne. Muidu hea toode.

Viktoria

Kasutab: Hyalurogel intensiivselt niisutav geeljas kreem

Väga meeldiva lõhnga, tõhusa konsistentsiga, aga imendub väga kiiresti ning jätab väga hea ja kerge tunne näo peal. Näonahk on tunduvalt siledam ja värskem peale kasutamist! Super

Kärt

Kasutab: Intensiivselt niisutav kreem laste näole ja kehale

Kreem jääb nahale pisut rasvane ja ei imendu nii kiiresti, kui see, mida olen eelnevalt kasutanud (Mixa tootesarja kreem). Suvel jääb kreem minu jaoks liiga "rammusaks". Pigem kasutan seda talveperioodil.

Tundliku naha eksperdi blogi